اینستاگرام
هایپر الکترونیک
سبد خرید
Sunday 3 March 2024  | یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۳۶۸۷۵۳۷۲   ۳۶۸۷۵۲۹۸   تلفن مشاوره
صفحه اصلی    درباره هایپر الکترونیک    تماس با ما    قوانین و مقررات   
ارسال به سراسر کشور

قوانین و مقررات فروشگاه هایپرالکترونیک
 
فروشگاه 
هایپرالکترونیک با داشتن تیم حرفه ای باربری و سیستم ارسال سريع و مطمئن کالا به نقاط دور و نزدیک کشور ایران ، لذت خريد آسان و مطمئن اینترنتی و آنلاین لوازم خانگی را براي شما به ارمغان می آورد.
 
ارسال کالا در شهر تهران

فروشگاه 
فروشگاه هایپرالکترونیک ، با داشتن تیم حرفه ای حمل و نقل ، کالاهای مشتریان تهران را در اسرع وقت به بهترین شیوه حمل و نقل در اختیار مشتریان گرانقدر قرار خواهند داد. کالاهای مشتریان از انبار مرکزی شرکت هایپرالکترونیک بارگیری می شود و به محل مشتریان انتقال داده خواهد شد. تیم حرفه ای حمل و نقل با داشتن لباس فرم ، طبق مصوبه و دستورالعمل کالاها را تا درب منزل مشتریان تحویل می دهند و در صورت درخواست مشتری به طبقات مختلف جابه جا خواهند کرد، همکاران ما در بخش حمل و نقل تمامي کالاها را در زمان تحويل از بسته بندي خارج و از لحاظ بدنه صحيح و سالم تحويل شما مي نمايند و در صورت وجود ايراد ظاهري در کالا آن را برايتان تعويض مي نمايند.
شرکت 
فروشگاه هایپرالکترونیک در جهت رضایتمندی مشتریان نرخ مصوب کرایه حمل و نقل را به شرح زیر اعلام میکند تا هیچگونه ابهامی در هزینه حمل و نقل برای مشتریان عزیز بوجود نیاید.
شرایط ارسال کالا
سفارش هايي که در روزهاي کاري و تا ساعت 8 بعدازظهر ثبت شوند ، ظرف مدت حداکثر 72 ساعت ارسال می شود و هزينه حمل آن طبق جدول هزينه حمل محاسبه و درب منزل دريافت مي گردد.
 
نکته
هزينه حمل فقط شامل ارسال کالا  تا درب منزل (براي سفارشات تهران وکرج) مي باشد و براي تحويل کالا داخل منزل هزينه جداگانه دريافت مي گردد که شرح آن در جدول زیر آمده است.

هزينه حمل براي گروه کالاهاي لوازم خانگی بوش براي شهر تهران و حومه شهر تهران به شرح جدول زیر میباشد:

 هزینه باربری لوازم خانگی در شهر تهران و حومه (سال 1400)

شهر تهران

150,000 تومان

حومه (پردیس، قرچک، پاکدشت، قیام دشت، خاورشهر، اسلام شهر، کهریزک، لواسان، جاجرود، فشم، اوشان، شهریار، تهرانسر ، دریاچه خلیج فارس ، دهکده المپیک ، استادیوم آزادی  )

200,000 تومان

حومه (ورامین، پیشوا، دماوند، کرج، حسن آباد، قم)

250,000 تومان

 

هزينه جابجايي و بالابری کالا در هرطبقه برای کالاها لوازم خانگی :

هزینه بالابری کالا برای هر طبقه (سال 1400)

ساید بای ساید 

80،000 تومان

یخچال فریزر 

50،000 تومان

ماشسن لباسشویی 

30،000 تومان

ماشین ظرفشویی

30،000 تومان

جاروبرقی

5,000 تومان

فر برقی، مایکروویو و اجاق توکار

10,000 تومان

اجاق گاز

300,000 تومان

نکته : در صورتی که کالاها با آسانسور جابه جا شوند ، فقط هزینه یک طبقه محاسبه می شود.

در مورد سايد باي سايد و يخچال فريزر در صورتي که نياز به باز کردن درب کالا براي جا بجايي بين طبقات باشد ، مبلغ 50،000 تومان بابت باز وبسته کردن درب کالا دريافت مي گردد.


ارسال کالا به سراسر ایران (همه شهرستان ها) از طریق باربری

فروشگاه 
فروشگاه هایپرالکترونیک با فراهم آوردن امکان تحویل کالا از طریق باربری، امکان استفاده از خدمات خود را برای تمام کاربران در سراسر کشور فراهم کرده است.
فروشگاه هایپرالکترونیک، کالاهای با وزن زیاد مثل ساید بای ساید ، یخچال فریزر ،ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی را در نهایت دقت و سلامت، پس از تایید کارشناسان فروش در انبار، به باربری‌های مورد اعتماد و رسمی کشور تحویل داده میشود .کالا پس از تحویل به باربری بیمه شده و با بیمه نامه به آدرس مشتری ارسال میگردد.زمانی که کالا به باربری تحویل میشود از کالا عکس گرفته میشود و در بارنامه یا بیجک باربری اعلام میشود که کالا صحیح و سالم تحویل به باربری شده است.باربری طبق قوانین بیمه موظف است که کالا را صحیح و سالم به مشتری تحویل دهد.

توجه : فروشگاه هایپرالکترونیک هيچگونه مسئوليتي بابت صدمه احتمالي به محصول توسط باربري ندارد.مسئوليت و ضمانت سالم بودن کالا به عهده باربري مي باشد .

همچنین فروشگاه هایپرالکترونیک ، به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی ، کالای شهرستان را بسته بندی اضافی روی کارتن اصلی خود محصول میکند که کالا صد در صد سالم به دست مشتری برسد.پس از ارسال ،بیجک باربری و اطلاعات بارنامه برای مشتری تلگرام میشود و در اختیار او قرارداده میشود. در این روش، کالای خریداری شده ظرف مدت 48 ساعت برای شهرهای نزدیک و نهایتا طی 4 روز کاری برای شهرهای دور به خریدار صحیح و سالم تحویل داده خواهد شد.

توجه : همچنين مسئوليت سالم بودن کالا از لحاظ فني و ظاهري بر عهده شرکت خدمات دهنده به کالا ميباشد.

 

هزینه پیش کرایه تا باربری تهران (سال 1400)

ساید بای ساید

100000 تومان

یخچال فریزر

100000 تومان

ماشین لباسشویی

100000 تومان

ماشین ظرفشویی

100000 تومان


سفارش هايی که در روزهای کاری و تا ساعت 8 بعدازظهر ثبت شوند ، حداکثر طی 4 روز کاری به باربری ارسال میشود و هزينه باربری آن تحت عنوان پس کرايه در زمان تحويل کالا از مشتريی دريافت می نمايد.

 

 
تاریخ ارسال مطلب : شنبه 21 فروردين 1400               تعداد مشاهده این مطلب : 3 مرتبه
 
  آرشیو اخبار
تلفن مشاورين فروشگاه هایپر الکترونیک :
 
 
نشانی نمايشگاه مرکزی فروشگاه هایپر الکترونیک :
تهران  - امین حضور ، خیابان ری ، جنب زیرگذر ، پلاک 30
 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه هایپر الکترونیکس محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح